-7.8°

  MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlu olsun”

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  günü münasebetiyle yayınladığı  kutlama mesajında," gazetecilerin gördüklerini duyduklarını samimiyetle yazar"
MESAJLAR 8.01.2022 15:07:00 0

 

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  günü münasebetiyle yayınladığı  kutlama mesajında, gazetecilerin gördüklerini duyduklarını samimiyetle  doğru ve dürüst bir şekilde yazmaları gerektiğine vurgu yaptı.

 

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle yayınladığı mesajında;

 "Gazetecilik fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir. Türk basını milli mücadele yıllarında milli birlik ve beraberliğin sağlanması yönünde görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Günümüzde de her türlü imkansızlıklara rağmen ayakta kalmaya çalışan vefakâr gazetecileri göz ardı etmemiz mümkün değildir.

 Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır." Yine Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli'nin belirttiği gibi "Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Binbir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur." 

 Bu duygularla bu anlamlı günde basın şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Öncelikle Aksaray'ımızın değerli gazetecileri olmak üzere tüm gazeteci arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" kutluyorum ve her birine, huzurlu, başarılı bir meslek hayatı diliyorum." dedi.