-7.8°

Altınsoy "Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracağız"

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy" 19 yılda ülkemizi demokrasi ve kalkınma temelli politikalarla geliştirmiştik. Yatırımları canlandıracak, ekonomimizi büyütecek, istihdamı artırmak için ne gerekiyorsa yapacağız."dedi.
SİYASET 8.12.2021 20:44:00 0

BAŞKAN ALTINSOY, “HEP BİRLİKTE ÜLKEMİZİ HEDEFLERİNE ULAŞTIRACAĞIZ”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye’nin bölgesel ve küresel krizler arasında kendine yeni bir gelecek inşa etme mücadelesi verdiği bir dönemden geçtiğini bildirdi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider ile Türkiye’nin, gölgesindeki güç mücadelelerinde siyasi, diplomatik, ekonomik ve askeri gücünü en etkin şekilde kullanarak iyi bir yere geldiğine inandığını dile getiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Koronavirüs salgını Avrupa başta olmak üzere dünyanın tamamıyla birlikte bizi de zorladığının farkında olmalıyız. Her şeye rağmen salgın sürecini gelişmiş ülkelerin dahi önünde bir şekilde yönettiğimiz ortadır. Milletimizin sağlığı ile ekonomimizin ihtiyaçları arasındaki en ideal dengeyi bularak yolumuza devam ediyoruz. Bu süreçte üretim, ihracat, büyüme ve istihdam odaklı bir anlayışla ekonomimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Ülkemiz yeni küresel siyasi ve ekonomik düzende gücünü ve etki alanını genişletmek için her türlü fırsata, imkâna ve altyapıya sahiptir. 19 yılda ülkemizi demokrasi ve kalkınma temelli politikalarla geliştirmiştik. Yatırımları canlandıracak, ekonomimizi büyütecek, istihdamı artırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. En büyük desteği de her zaman olduğu gibi bu yeni dönemde ihracatçılarımızdan bekliyoruz. İnşallah hep birlikte Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracağız. Aksaray’ın dolayısıyla Türkiye’nin gelişmesine, kalkınmasına, büyümesine yaptıkları katkılar için ihracatçılarımızın her birine şükranlarımı sunuyorum” dedi.