6.7°

Hasas mahallesi muhtar adayı polislere tatlı ikram etti

Hasas Mahallesi Muhtar adayı Kurşunlu Cami Önünde denetim görevinde bulunan,görevli polislere tatlı ikramında bulundu.
ŞEHİT 17.05.2021 00:44:54 0

Elinde tatlı tepsisi ile cadde ve sokaklarda gezerek polislere ikramda bulunan Hasas Mahallesi muhtar adayı Sultan Elçi, elleriyle yaptığı, tatlıları cadde ve sokak sokak gezerek pandemi denetimi yapan polislere ikram etti.

Aksaray` Hasas mahallesi Muhtarının Kovid hastalığı nedeniyle hayatını  kaybetmesinin ardından, yasal süre çerçevesinde yeniden seçim yapılarak, muhtarını seçecek olan, mahallede muhtar adayları tek tek adaylıklarını açıklarken,Dün gece saat 22.20 sularında,kendi elleriyle evinde yaptığı tatlılarla,polis noktalarını gezerek,görevli polislere tatlı ikramında bulunan Sultan Elçi?de hasas mahallesi muhtar adayı olduğunu söyledi.

Aksaray`da tam kapanmalı sokağa çıkma kısıtlamasında kent genelindeki kavşak ve noktalarda uygulamalar aralıksız sürüyor. Uygulama noktalarında bekleyen polis ekipleri tüm araç ve yayaları durdurarak sorgulama yaparken,Hasas mahallesi Muhtar Adayı olan  Sultan Elçi,evinde yaptığı tatlıları ve suları görevli polis memurlarına ikram etti. 

Cadde ve sokaklarda elinde tepsiyle gezen Muhtar adayı Sultan Elçi, ?zor günlerde halkın sağlığı için görev yapan emniyet güçlerine teşekkür etmek istedim.Uzun süredir aklımda idi  kısmet bugüneymiş. bizim güvenliğimiz ve sağlığımız için bizi bekleyen polislerimize tatlı ikram etmek istedim. Allah razı olsun onlardan. Bizleri soğuk demeden sıcak demeden  bekleyen güvenlik güçlerimize Allah yardımcıları olsun.Onların varlığı bizim güvenli bir şekilde rahat yataklarımızda uyumamızı sağlıyorlar ?dedi.