6.7°

BAŞKAN EVREN DİNÇER ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET EDİP YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA SOHBET ETTİ

Aksaray Haber ,Aksaray Olay Haber,Aksaray Güncel Haber Merkezi
HABER 19.11.2021 13:41:00 0

BAŞKAN EVREN DİNÇER ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET EDİP YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA SOHBET ETTİ

BAŞKAN DİNÇER; “HER FIRSATTA ESNAFLARIMIZLA BİRARAYA GELİYORUZ”


Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla hasbihal edip yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Vatandaşların görüş ve önerilerini almak için birçok program düzenleyen Başkan Dinçer, bu hafta çarşı merkezinde faaliyet gösteren esnaflarla biraraya geldi. 


Çarşı merkezinde faaliyet gösteren esnaflar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e yoğun ilgi gösterdi. Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü çalışmalar hakkında esnaflara bilgi verdi. Esnafların görüş ve önerilerini de dinleyen Başkan Dinçer, Belediye çalışmalarının şehrin tüm paydaşları ile istişare içerisinde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Şehrin dört bir yanında çalışmalarımız devam ederken diğer yandan vatandaşlarımızla hasbihal edip onları dinliyoruz zira herkesin farklı güzel düşünceleri var bizim için bu düşünceler çok kıymetli yaptığım ziyaretlerde vatandaşlarımızın görüşlerini not alıyor bunları değerlendiriyoruz” Dedi.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler.