6.7°

Kaslı, MHP lideri Devlet Bahceli'yi Ziyaret etti

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP genel başkanı Devlet Bahceli'yi Ziyaret ederek bilgi verdi
SİYASET 20.11.2021 21:06:00 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Milletvekili Kaşlı yaptığı bu ziyarette; 15 Temmuz 2021 ile 15 Kasım 2021 tarihleri arasında TBMM’nin tatil olduğu günlerde teşkilatlarıyla birlikte yapmış olduğu bir takım saha faaliyetlerini ve çalışmalarını, özellikle de Aksaray, Konya ve Niğde'deki saha çalışmaları ile Nijerya, Togo ve Angola'ya yaptığı ziyaretlerle ilgili bilgi verdi. Kaşlı, "Ankara'da ve TBMM'de son 4  ayda yaptığımız faaliyetler hakkında Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek bilgilendirdim" dedi

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan  Kaşlı; yaptığı  ziyareti sosyal medya hesaplarından duyurdu. Kaşlı, yaptığı açıklamada; "’Samimiyetimiz milletimize, sadakatimiz devletimize... Aksaray'da, Konya'da, Niğde'de, Nijerya'da, Togo'da, Angola'da, Ankara'da ve TBMM'de son 4  ayda (15 Temmuz ve 15 Kasım arası) yaptığımız faaliyetler hakkında  Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi bilgilendirdim.. Türk Dünyasının ve Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Bilge Liderini Allah başımızdan eksik etmesin inşallah’’ dedi.