6.7°

Şafak operasyonunda 11 zanlı yakalandi

Hırsızlık şube ekipleri,şafak operasyonunda 11 gözaltına aldı. çalinan malaklı köpekleri de bulundu
HIRSIZLIK 22.10.2021 14:33:00 0

  Aksaray Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube hırsızlık büro ekipleri Hırsızlık/Oto hırsızlığı yapan 11 zanlıyı ele geçirdi.Oto ve ev farelerini saklandıkları yerde kıskıvrak yakalayan hırsızlık şube ekipleri çaldıkları bir kısım parçalarda sahiplerine teslim edildi.

 

Aksaray da muhtelif zamanlarda meydana gelen “Evden Hırsızlık, Oto Hırsızlığı, Hayvan Hırsızlığı, Motosiklet Hırsızlığı, Mabetten Hırsızlık, İşyerinden Hırsızlık ve Açıktan Hırsızlık” olayları ile ilgili yapılan araştırma/soruşturma ve güvenlik kamera kayıtlarının çözümlenmesi sonucunda bahse konu hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edildi.

Hırsızlık yaptıkları tespit edilen,F.G. (30), E.G. (27), N.U. (19), Ö.E. (58), Y.K. (25), A.D. (22), M.N. (22), B.Y. (31), T.Ç. (28), T.D. (18) ve U.A. (21) ekipler tarafından düzenlenen şafak operasyonu ile yakalanarak gözaltına alıdilar.

 Şüpheli şahıslar Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca TUTUKLANARAK Aksaray Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğne teslim edildiler.

Şüphelilerden (1) adet otomobil, (3) adet motosiklet, (2) adet Malaklı Cinsi köpek, Motosiklet Parçaları, (1) adet kamera kayıt cihazı, (1) adet Bıçak, (3) adet Tabanca, (3) adet pompalı tüfek ve çok sayıda fişek ile kartuş ele geçirildi, ele geçirilen malzemelerden sahiplerine teslim edildi .

Tespit edilen malzemeler ile (2) adet malaklı cinsi köpek sahiplerine teslim edildi