Belediye Başkanı Dr. Eren Dinçer, her projeyi adım adım takip ediyor.

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI SAHADA İNCELEDİ

. Zinciriye Medresesinde, ücretsiz Autocad ve Solidworks eğitim kursu

AKSARAY BELEDİYESİ AUTOCAD VE SOLİDWORKS PROGRAMLARINA YÖNELİK ÜCRETSİZ EĞİTİM KURSU DÜZENLİYOR

Evren Dinçer , Tacin Parkta Çocuklara muhteşem oyun parkı hazırlıyor

TACİN PARK YENİ OYUN GRUPLARIYLA ÇOCUKLARIN YENİ GÖZDE PARKI OLACAK

ŞEHİRLERİN İMARI TEK BOYUTLU DEĞİLDİR

ŞEHİRLERİN İMARI TEK BOYUTLU DEĞİLDİR

-

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile düzenlenen programda bir araya geldi. Turizm Otelcilik Uygulama Otel’inde gerçekleştirilen programda konuşan Vali Aydoğdu ilde görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutladı.

Gazetecilerin halkın haber alma özgürlüğü adına gece gündüz zor şartlarda büyük gayret ve çaba gösterdiğini ifade eden Vali Aydoğdu;

“Emeklerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Aksaray kökü mazide olan ama geleceğiyle de emin adımlarla yürüyen bir şehir konumundadır. 81 il içerisinde potansiyeli en yüksek şehirlerden birisi. Bizim mutlak suretle hep beraber birlikte bu şehrin kabuklarını kırmamız gerekiyor. Birlikte Aksaray’ın değerlerini yükseltmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz ‘dedi.

“Bizim görevimiz 429.000 vatandaşımızın mağduriyetini, istek ve taleplerini doğru ölçüde yapmak ve yerine getirmek ”diyen Vali Aydoğdu; “Bugün Aksaray, Türkiye’nin gündemindedir ve herkes Aksaray’ı bir şekilde takip ediyor. Bu bizim için sevindiricidir ama yetmez daha da çok gayret göstermemiz gerekiyor.” diye konuştu.

 


25.7°

Vali Aydoğdu Gazeteciler gününü kutladı

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu basın mensuplarının ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
AKSARAY 10.01.2022 23:03:00 0